Вітаємо Мильцеву Лілію, ученицю 4 класу- (учитель Корольова Т.Р.), яка посіла ІІ місце у номінації "Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів" в обласному етапі Міжнародного екологічного конкурсу на тему "Душа села"
В рамках Європейського тижня імунізації, який відзначається за ініціативою Європейського регіонального бюро ВООЗ, проводиться Український тиждень імунізації - 2023.Метою події є підвищення обізнаності про важливість імунізації для запобігання захворюванням і захисту життя.
План заходів тижня імунізації 24-30 квітня
Висвітлення тижня імунізації серед співробітників закладу, здобувачів освіти.
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Європейські країни також продовжують підтримувати громадян України, що змушені були залишити країну. З цією метою розроблені спеціальні інформаційні матеріали українською мовою для учнівської та студентської молоді в питаннях законодавства про працю.
Ви у пошуках роботи? Дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
Конвенція МОП про примусову чи обов’язкову працю №29 визначає примусову працю як будь-яку роботу чи службу, яку вимагають від якої-небудь особи під загрозою покарання і для якої ця особа не запропонувала добровільно своїх послуг.
Відмовляйтеся від роботи, якщо:
психологічний тиск і маніпуляції;
переказ коштів авансом за надання послуг із працевлаштування;
неофіційне працевлаштування;
постійний нагляд, контроль із боку роботодавця;
відмова показати реєстраційні документи;
стислий строк надання згоди на роботу;завищена обіцяна заробітна плата;
зміна умов праці в останній момент;вимога віддати комусь паспорт;
договір із незрозумілими умовами праці;
компенсація «понесених» роботодавцем витрат із першої заробітної платні..
Щиро вітаємо Вас з 14 березня - святом відваги, мужності, доблесті і честі. У день добровольців України з щирого серця бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог. Відео
11 березня 2023 року команда Михайло-Лукашівської територіальної громади брала участь в обласній спартакіаді серед керівників і фахівців місцевих осередків, вчителів фізичної культури, відповідальних за розвиток фізичної культури і спорту в територіальних громадах.
У змаганнях брали участь 5 команд територіальних громад : Михайло-Лукашівської ТГ, Матвіївської ТГ, Широківської ТГ, Михайлівської ТГ та Вільнянської ТГ.
Представники громад змагалися у 5 видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки , дартс та футзал.
Вітаємо учнів, які стали переможцями обласного творчого онлайн-конкурсу "Роби як я", яких нагороджено Дипломом ІІ ступеня Білецьку Кароліну (учитель Плакса Н.А.) Васько Анну (учитель Данчишина Ю.О.)
Дипломом ІІІ ступеня Білецьку Кароліну (учитель Білецька Я.А.) Корячек Анастасію (учитель Чижикова М.А.) Пінчук Анастасію (учитель Сороколіт К.І.)
Дипломи за участь нагороджено Кубишкіну Ірин у (учитель Сороколіт К.І.) Пінчук Анастасію (учитель Сороколіт К.І.)
Цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна»
Історія створення українського гімну сягає осені 1862 року, коли український етнограф, фольклорист та поет Павло Платонович Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна», якому у майбутньому судилося стати національним, а згодом і державним гімном українського народу.
Верховна Рада України затвердила музичну редакцію Державного Гімну 15 січня 1992 року, а 6 березня 2003 року парламент України ухвалив Закон «Про Державний Гімн України» на музику Михайла Вербицького зі словами першого куплету і приспіву пісні Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна».
В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає із покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Григорович Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Саме він і повернув народу його голос – українську мову. Для кожного з нас ім’я Шевченка є святим.
Щороку 9 березня українці всього світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.