Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізірує зв`язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Вітаємо Вас усіх, с Днем вишиванки і бажаємо натхнення до праці у боротьбі за світле майбутнє нашої держави. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побаче, яка прекрасна наша Україна і її символи!
На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років. Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. На жаль, ворог знову прийшов на територію України, а тому ми взяли до рук зброю, щоб захищати себе і своїх рідних. Однак віримо, що зовсім скоро нас чекає нова Перемога.
29 квітня — Всесвітній день виконання дитячих бажань. Це символічна дата відзначається з 2010 року у день. Про що мріють діти України сьогодні знає увесь світ! Тільки зараз ми до кінця зрозуміли, яким важливим для нас є МИР! Бо лише коли є мир, то можуть здійснитися найзаповітніші бажання. Одним із найзаповітніших бажання і повірте, зараз у всіх воно одне — Мир та Перемога України!
Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії! Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ!
22 квітня відзначався Всесвітній день Землі. Це не тільки привід ще раз нагадати про екологічні проблеми, а й замислитися, що кожен з нас може зробити для довкілля вже зараз. Попри те, що зараз діти перебувають в різних куточках нашої країни та за кордоном, учні мріють бачити природу рідної України квітучою, що вона, як і уся Земля, буде мирною, чистою, квітучою та прекрасною! #Усе_буде_Україна
Для проведення інформаційно-просвітницької діяльності рекомендуємо використовувати методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, а саме:
— методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами (лист МОН України від 17.03.2022 № 1/3485-22);
— методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях (лист МОН України від 25.04.2022 № 1/4428-22);
— лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19.04.2022 № 22/7.2-1840-22;
— основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій: методичні рекомендації для позашкілля (https://mon.gov.ua/ua/news/osnovi-bezpeki-zhittyediyalnosti-v-umovah-bojovih-dij-metodichni-rekomendaciyi-dlya-pozashkillya).