9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
Пропонуємо вам скористатися навчально-методичними ресурсами для розширення й поглиблення знань про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяння обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання:
З 1 лютого до 5 лютого 2021 року у нашому навчальному закладі проходив тиждень інформатики. Учні 5-11 класів на протязі тижня розв'язували кросворди, ребуси, проходили годину коду, брали участь у конкурсах.
Щорічно 2 лютого у світі відзначається День водно-болотних угідь, започаткований з нагоди ухвалення Конвенції з водно-болотних угідь, яка була підписана 2 лютого 1971 року в іранському місті Рамсар.Відповідно до Рамсарської конвенції, стороною якої є Україна, під водно-болотними угіддями розуміють «райони маршів, боліт, драговин, торфовищ чи водойм — природних або штучних, постійних або тимчасових, стоячих або проточних, прісних, солонуватих або солоних, включаючи морські акваторії, глибина яких під час відпливу не перевищує 6 метрів". Вчитель географії , Тис Н,В., для 8-11 класів провела урок " Водно - болотні угіддя України" для учнів 8-11 класів присвячений цій даті.
29 січня в Україні вшановують пам'ять студентів, які загинули в бою під Крутами. У грудні 1917 року Раднарком СРСР зажадав від Української Центральної Ради легалізувати військові загони більшовиків в Україні. У разі відмови буде оголошена війна. УЦР проігнорувала вимоги і випустила універсал, який проголошував незалежність Української Народної Республіки. Це стало початком війни з більшовицькою Росією.У той час з Харкова відправили великий більшовицький загін для захоплення західних українських земель. Коли більшовики захопили Харківську, Катеринославську та Полтавську губернії, вони мали дістатися до Києва залізницею. 6-тисячну армію під командуванням Михайла Муравйова відправили в наступ на Київ. Для протистояння їм прислали загін з близько 300 студентів київських університетів, а також козацький загін і офіцерів. Більшовики зустрілися зі студентським загоном на залізничній станції Крути в Чернігівській області. У битві полонили 27 студентів і пізніше розстріляли. За сучасними оцінками, всього в битві загинуло близько 70-100 героїв. Українські захисники зазнали поразки, але зуміли затримати наступ військ Муравйова на Київ.
Сьогодні у закладі пройшли години пам'яті , години інформації, також учнів запрошуємо до перегляду фільму "Крути", присвяченому цій даті.
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня.
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
13 січня 2021 року у нашому закладі пройшов конкурс на кращу колядку , щедрівку, засівалку! Учні дистанційно підготували гарні колядки, щедрівки, які ви можете побачити на блогах класних керівників у розділі "Виховна робота" або перейти за посиланням класу.