|
|
Подяка за участь
| Наш заклад брав участь у акції «До двохсотріччя Тараса Шевченка посадимо двісті дубів». Висловлюємо
подяку учням 6-8 класів, які взяли участь у цій акції і висадили 27 дубів на території нашого села.
|
|
Категорія: Мои статьи | Додав: алька (2013-Листопад-25) |
| Переглядів: 789
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
 |
 |
Неділя, 2026-Червень-28, 22:21:21 Вітаю Вас Гість |
| Офіційні посилання на інтернет ресурси | |
|
 |
|