П`ятниця, 2020-Вересень-18, 13:14:18
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2013-2014 н.р.

Виховний захід для учнів 6-8 класів "Наші права-щасливе дитинство".

Метою заходу було: ознайомити учнів з поняттям прав людини, розкрити їх зміст, розвивати в учнів упевненість, виховувати правову свідомість, виховувати громадську позицію.Захід проводився спільно з класним керівником 8 класу Тис Н.В. Використовувалися різні види ІКТ ( мультфільм-вікторина, презентації).

 

 

Виховний захід для учнів 5 -6 класів "Математика та музика поруч"

Метою заходу було: знайти спільні закономірності в музиці та математиці; дізнатися про вплив музики на вивчення математики. Захід проводився спільно : вчитель музичного мистецтва Головко О.В. та вчитель математики Шалатова А.В. Використовувалися різні види ІКТ( презентація, кросворди, музичний супровід)

 

Виховний захід для учнів 3 - 4 класів "Свято книги"

Метою заходу було:поглибити знання учнів про початок книгодрукування, активізувати читацьку пам'ять дітей, вчити відтворювати прочитане, створити атмосферу радості, насолоди від творчості.Захід проводився спільно між   3 - 4  класами (класоводи Сарана Р.В. та Корольова Т.Р). Використовувалися різні вислови про книгу,презентація, музичний супровід, виставка дитячих малюнків та саморобок.

  

 

Виховний захід у 1 класі "Прощавай Букварику"

Метою заходу було: вчити дітей виразно декламувати вірші, формувати інтерес до читання, розвивати акторські здібності, виховувати  у дітей любов до книги, дружні стосунки.

  

 

Відкритий виховний захід у 2 класі "Добре там жити, де вміють дружити"

Метою заходу було: з'ясувати зміст поняття "Справжній друг", вчити називати ознаки справжнього друга, розширювати уявлення про дружні взаємини, розвивати вміння вибирати друзів, товаришів і спілкування, знаходити спільні інтереси з іншими людьми. Під час проведення заходу було використано різні види ІКТ (презентація,музичний супровід,фото з товаришами учнів,плакати , вінок з декоративних квітів.)

   

Відкритий захід для учнів 7 та 9 класів "Так натхнено дзвонять Великодні дзвони"

Вчителі Сердюк Н.С. та Данчишина Ю.О.поставили перед заходом  мету : розширити знання учнів про святкування Великодніх свят, розкрити зміст свят: вербна неділя, чистий четвер, Великодень. Відроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції.Виховувати у школярів почуття любові до свого народу. 

   

Відкритий захід для учнів 5 - 8 класів "Наша біль, наша пам'ять і наша любов"

Вчителі Шинкаренко Т.В. і Холод Ю.В. провели літературну годину пам'яті,  присвячена Дню Перемоги. 

 

Відкритий захід для учнів 5 - 6 класів "Люба матуся" 

Вчитель Кравчук О.В. та учнів 5 , 6 класів привітали своїх рідненьких матусь зі святом "Днем Матері".

 

Відкритий захід " Права починаються з прав дитини"

Метою заходу було: розвивати юридичне мислення , активізувати й систематизувати творчу діяльність учнів, узагальнити їх мислення з права в невимушеній, творчій атмосфері. Вчитель Аносова В.М за допомогою гри "Брейн - ринг" провила гру між командами Максимівського та Кіровського НВК.

 

 

 

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар