Понеділок, 2019-Грудень-09, 12:11:56
Вітаю Вас Гість | RSS



     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці конкурсів

2018-2019 н.р

Обласний конкурс "Знай і люьи свій рідний край"

ІІ місце - Матвєєв Даніл , учень 5 класу (керівник Карпенко О.Г.);

ІІІ місце - Сердюченко Олександр, учень 9 класу(керівник Шалатова А.В.),

Сердюченко Юрій , учень 2 класу (керівник Жабінець А Б)

Обласний конкурс "Писанковий рай"

І місце - Щербакова Аліна , учениця 7 класу (керівники Корольова Т.Р.,Білецька Я.А.);

Пінчук Анастасія, учениця 2 класу(керівник Жабінець А.Б);  

ІІ місце - Кубишкіна Єлизавета, учениця 6 класу (керівник Тис Н.В.);

Сердюченко Юрій, учень 2 класу(керівник Жабінець А.Б.)

ІІІ місце - Козар Домініка, учениця 5 класу (керівник Карпенко О.Г),

Чижикова Марина, Карпенко Влада , учениці 9 класу (керівник Шалатова А.В.),

Ведмедьов  Олександр , учень 3 класу (керівник Ведмедьова В.О.), Данчишин Олексій, учень 1 класу(керівник Корольова Т.Р.)

Районний конкурс "Обери життя"-2019 - команда посіла І місце.

( Матюха А., Андріянова В., Запорожська Д.. Коломієць В., Карпенко В., Карпенко К., Чижикова М.)

Керівник Головко О.В.

"Моя новорічна мрія"

І місце - Васько А., Данчишин О. (керівник Корольова Т.Р.)

Сердюченко Ю., Сердюченко К. (керівник Жабінець А.Б.)

ІІІ місце -  Бухряков О., Гуленко В., Мильцева А.. (керівник Корольова Т,Р.)

Міжнародному фестивалі - конкурсі талановиті діти України "Хортиця - серце Європи"

Андріянова В.та Пінтікова Г. -2 місце;

гурт "Дзвіночки" ( Кулагіна Є., Опанасенко Є.,Микитуха Д., Бухрякова К., Ведмідьова А.) - 3 місце 

(Керівник Головко О.В.)

Районний етап "Нестидайся то твоя земля":

Хореографічний колектив "Віарт" - грамота ІІІ місце

Вокальний колектив "Дзвіночки" - ІІІ місце

Дует Матюха А., Андріянова В- ІІІ місце 

(Керівник Головко О.В.)

Обласний конкурс "Космічні фантазії":

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕННЯ - Бухрякову Олександру (керівник Сарана Р.В.)

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕННЯ - Сердюченка Руслана (керівник Жабінець А.Б.)

                                       Васько Ання (керівник Корольова Т.Р.)

 

2017 -2018 н.р

Переможці 

 

2016- 2017 н.р.

"Знай і люби свій рідний край" 

ІІ місце - Холод Альбіна (вч. Холод Ю.В.)

ІІІ місце -  Матюха Максим (вч. Тис Н.В.)

             Ставицька Софія (вч. Корольова Т.Р.)

"Писанковий рай"

 І місце - Матвєєв Данило,  Козар Домініка (вч. корольова Т.Р.),

ІІ місце - Матвєєв Данило (вч. Корольова Т.Р.), Опанасенко Єлизавета (вч. Холод Ю.В.)

ІІІ місце - Щербакова Аліна (вч. Сердюк Н.С.), Матвєєв Данило (вч. Корольова), Шестипалько Сергій (вч. Аносова В.М.), Кубишкіна Єлизавета (вч. Жабінець А,Б.), Драчевська Анастасія (вч. Корольова Т.Р).

"Космічні фантазії"

Васько Андрій - І місце (вч. Корольова Т.Р.)

2015 - 2016н.р.

«Писанковий рай»:

 Імісце – Козар Домініка ( керівник  Корольова Т. Р.) ,

Ковалевська Анастасія 1 робота(керівник Головко О.В).

ІІ місце - Опанасенко Єлизавета (2 роботи ) , (керівник Холод Ю.В.),

Холод Альбіна  2 роботи  (керівник Ведмедьова В.О.),

Драчевська Анастасія (керівник Корольова Т. Р.),

ІІІ місце  Холод Альбіна  2 роботи (керівники  Ведмедьова В.О.).

«Знай і люби свій рідний край»

 Холод Альбіна – ІІ місце (керівник  Ведмедьова В.О.),

ІІІ місце - Ставицька Софія (керівник корольова Т.Р.) , Кубишкіна Єлизавета  (Жабінець А. Б.)

«Космічні фантазії» учні 8 класу посіли ІІ місце (керівник Ведмедьова В.О.)

«Сила , мужність, честь» Головко Микита нагороджений дипломом (керівник Аносова В.М.)

2014 - 2015 н.р.

Холод Альбіна, Макарова Інна  - ІІ місце в обласному конкурсі "Писанковий рай"

Активні учасники районних конкурсів та змагань:

Матюха Максим, учень 9 класу ("Джура","ЮІР", "ДЮП")

Тоцький Кирило, учень 9 класу("Джура","ЮІР","ДЮП")

Тоцький Даніл, учень 9 класу("ДЮП", "ЮІР", "Джура")

Луцик Юрій ,учвень 9 класу("Джура","ЮІР","ДЮП")

Ведмедьов Іван, учень 8 класу ("ЮІР", "ДЮП")

Литвиненко Андрій , учень 7 класу(  "ЮІР", "ДЮП")

Харенко Андрій ,учень 7 класу( "ЮІР", "ДЮП")

2013 - 2014 н.р.

Активні учасники районних конкурсів та змагань:

Матюха Максим, учень 8 класу ("Джура","Молодь обирає здоровий спосіб життя","ЮІР", "ДЮП" "КВК профорієнтації")

Тоцький Кирило, учень 8 класу("Джура", "Молодь обирає здоровий спосіб життя","ЮІР","ДЮП","КВК профорієнтації", "Зірниця")

Тоцький Даніл, учень 8 класу("Молодь обирає здоровий спосіб життя", "ЮІР", "Зірниця")

Луцик Юрій ,учвень 8 класу("Джура","Молодь обирає здоровий спосіб життя","ЮІР","ДЮП","КВК профорієнтації, "Зірниця")

Гладка Анастасія, учениця 8 класу ("Джура", "ЮІР", "КВК профорієнтації", "ЮІР", "КВК профорієнтації", "Зірниця")

Запорожська Діана , учениця 8 класу ("Джура", "Молодь обирає здоровий спосіб життя")

Литвиненко Андрій , учень 6 класу( "Молодь обирає здоровий спосіб життя", "ЮІР", "ДЮП", ""КВК профорієнтації", "Зірниця")

Харенко Андрій ,учень 6 класу( "ЮІР", "ДЮП", "КВК профорієнтації", "Зірниця")

Холод Альбіна, учениця 6 класу ("ЮІР","КВК профорієнтації", "Зірниця")

Запорожська Олена, учениця 6 класу ("ЮІР","Зірниця")

Макарова Інна , учениця 10 класу ("Джура", "Молодь обирає здоровий спосіб життя")

Андріянова Валерія , учениця 5 класу ("ЮІР")

ЗВІТ про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 н.р.

ІНФОРМАЦІЯ Щодо стану результативності роботи  зі здібними та обдарованими учнями

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар