П`ятниця, 2020-Вересень-18, 12:39:31
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016 н. р.

Откриті виховні заходи

2015-2016 н.р.

Виховний захід для учнів початкових класів (2-4кл.) на тему "Андріївські вечорниці" (Корольова Т.Р., Сарана Р.В., Жабінець А.Б.)

Мета:поглибити знання учнів про зимові календарні свята; познайомити їх зі звичаями святкування андріївських вечорниць, відроджувати календарно - обрядові звичаї нашого народу; виховувати любов і повагу до народних звичаїв і традицій; почуття патріотизму.

   

 

Родинне свято "Мій дім -  моя фортеця".(5 клас, Аносова В.М.)

Мета:звернути увагу учнів  на багатозначність поняття "сім'я"; визначити , що є основою сім'ї та які необхідні умови, щоб сім'я була щасливою.

Відкритий виховний захід "СНІД - смертельна загроза людству" (8,10класи, Ведмедьова В.О., Тис Н.В.)

Мета:поглибити знання учнів про ВІЛ і СНІД; формувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ.

  

Виховний захід "Дякуємо вам, наші учителя!" (9 клас, Шалатова А.В.)

Мета:сприяти вихованню в учнів інтересу і поваги вчительської роботи, формуванню гуманних взаємин людини з людиною; розвитку артистичних здібностей учнів, збудженню інтересу до колективної діяльності вміння співвідносити власні інтереси і бажання інтересами і бажаннями інших людей.

Виховний захід "Любов буває різна " (Холод Ю.В та Головко О.В)

Мета: поспілкуватися з учнями про кохання, про те, що вважається природним і що є небажаним у взаємовідносинах молоді; зорієнтувати учнів на толерантне ставлення до вираження почуттів протилежною  статтю; допомогти учням розібратися в собі.

  

Виховний захід "Зі святом любі матусі " (Кравчук О.В. та Сердюк Н.С.)

Виховний захід "День вишиванки" (Шинкаренко Т.В.)

З метою національно – патріотичного виховання учнівської молоді , збереження українських цінностей та їх популяризація серед школярів у закладі 19 травня 2016 року для учнів 5-8 класів було проведено свято «Вишиванка – візитівка українця» . В ході якого учні дізналися про історію походження Дня вишиванки , легендами, переказами, віршами про вишиванку як національний одяг українця. Також довідалися про техніки та орнаментацію  вишивки 

Фото

 

 

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар