П`ятниця, 2020-Вересень-18, 13:24:34
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 н.р.

Виховні заходи

Тис Ніна Вікторівна - "Творчий портрет вчителів"

Відкритий захід, присвячений Дню працівника освіти  підготувала Ніна Вікторівна разом з учнями 11 класу. Кожен вчитель та працівник закладу отримали премії у номінації "Золотий бублик"

  

Сарана Раїса Володимирівна - "Посвята в першокласники", 1 клас

  

Корольова Тамара Рудольфівна - "Я вірю в силу доброти", 3 клас

Мета заходу: з'ясувати зміст понять "добро", "доброта", формувати у дітей почуття доброти, милосердя до оточуючих; розвивати потребу робити добро, не чикати винагороду; виховувати в учнів доброту, порядність, бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину, морально - етичні норми життя.

  

Головко О.В., Холод Ю.В. та Ведмедьова В.О - "Зоряний час"для учнів 8-11 класів

Мета заходу: систематизувати знання дітей до навколишнього світу, російської мови в ігровій формі; розширити кругозір учнів; розвивати уміння порівнювати, узагальнувати; виховувати інтерес до навчання, дбайливе ставлення до природи, дружелюбність.

   

Жабінець А.В. "Сім кольорів щастя"

Мета заходу: розширити уявлення дітей про те, що кожна людина - творець свого щастя, допомогти дітям зрозуміти,  що означає бути людиною; розвивати вміння перемагати себе, щоб бути щасливим, вміння самому здійснювати свої бажання.

   

Аносова В.М. "День Небесної Сотні"

Мета заходу: узагальнити знання учнів про події Євромайдану, виховувати в учнів почуття патріотизму, відданості своїй державі, народові; формувати стійкість і переконаність у характері, у почуттях до горя іншого; учити учнів співпереживати і бути готовими в будь - який момент прийти на допомогу іншим.

Шинкаренко Т.В. "Екскурс в минувшину"

Мета заходу: в пізнавально - розважальній формі розширити кругозір учнів з народознавчої тематики; виховувати  повагу до минувшини нашого народу; не забувати і відроджувати звичаї, традиції, обряди, символи нашого народу; передавати в пам ять нащадка: вчити дітей виступати перед аудіторією, бути ораторами: організовуватицікаве довкілля.

Фото

Ведмідьова О.А. (вихователь ДНЗ ) " Цей цікавий світ казок"

Мета заходу: поглибити знання дітей про жанр усної народної творчості - казку,  в ігровій формі закріпити з дітьми зміст вивчених казок; вчити слухати і давати відповіді на питання; розвивати пізнавальний інтерес , мовлення, память, увагу; спонукати дітей на добрі вчинки; виховувати ввічливість, доброту, любов до книги

Фото

Сердюк Н.С " Сімейне спортивне свято"

Збагатити внутрішній світ дитини позитивними емоціями, створювати умови для виявлення дітьми емоційної чутливості до стану рідних та близьких; формувати у дітей інтерес до виконання спільного завдання, потребу прийти на допомогу одне одному; розвивати швидкість, спритність, увагу, кмітливість, фізичні вміння та навички, прищеплювати прагнення до занять фізкультурою; виховувати любов до фізкультури і спорту, почуття дружби, колективізму; формувати навички доброзичливого спілкування з людьми зміцнення дружніх стосунків, підтримки, допомоги один одному.

   

Шалатова А.В. "Подорож океаном комп'ютерних знань". 

Відкритий захід з інформатики з учнями 7 та 9 класів, провела 26 травня 2017 року. 

Мета: навчальна: систематизувати та узагальнити знання отримані учнями під час вивчення інформатики;

виховна: виховати інтерес до вивчення інформатики;

розвиваюча: розвивати критичне мислення, комунікабельність, уважність, витримку.

   

Кравчук О.В. вчитель трудового навчання провела відкритий захід "Людина починається з добра"

Мета: ознайомити учнів із поняттями і законами доброти , честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливось, милосердя, людську гідність, чуйність , любові і поваги до ближнього; виховувати почуття людської гідності, бажання духовноговдосконалюватися; розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний процес

   

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар