П`ятниця, 2020-Вересень-18, 13:52:43
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 н.р.

Відкриті  уроки 2016-2017 н.р.

Відкритий урок провела Кравчук О.В. для учнів 5 класу

Тема уроку: Виготовлення ляльки з шкарпеток

Мета уроку: навчити учнів виготовляти іграшки з підручних матеріалів, вдосконалювати практичні навички учнів у виконанні ручних швів; виховувати працелюбність, повагу до традицій нашого народу, почуття прекрасного; розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, творчу уяву, худоній та естетичний смаки, свідоме дотримання правил безпечної праці під час шиття.

  

Відкритий урок провела Корольова Т.Р. у 3 класі.

Тема уроку: "Повітря яким ми дихаємо. Виявлення забрудження в повітрі та встановлення джерел його забруднення"

Корольова Т.Р. провела відкритий урок з природознавства  у 3 класі, метою уроку було показати значення повітря для живих організмів розкрити причини забруднення атмосфери, показати вплив людської діяльності як джерело забруднення повітря, залежність живої природи від чистоти повітря; розвивати вміння працювати в групах, аналітичне мислення (пошукова діяльність в ході рішення проблеми); виховувати бажання ставитися до природи, боротися за чисте повітря 

  

Відкритий урок провела Жабінець А.Б. у 4 класі.

Тема уроку:" Африка - найспекотніший материк Землі.

Мета уроку: ознайомити учнів з особливостями природи Африки; розвивати просторову уяву, вміння працювати із картою півкуль та контурними картами; удосконавлювати вміння  роботи в парах, групах, виконувати самостійні, пошукові роботи.

 

Відкритий урок провели Холод Ю.В. та Головко О.В. у 8 класі.

Тема уроку:"Спільне та відмінне в укрійській та російській мовах"

03 лютого 2017 року Холод Ю.В. та Головко О.В. провели відкритий інтегрований урок "Спільне та відміне в українській та російських мовах" у 8 класі.

Мета уроку: повторити та узагальнити знання, отримані на уроках української та російської мов, наголосити на відмінностях у фонетиці та лексо-граматичній структурі обох мов; формувати вміння бачити помилки в усному та письмовому мовленні та виправляти їх, працюватинад попередженням таких помилок; розвивати вміння зіставляти. порівнювати. систематизувати, вдосконалювати усне мовлення; виховувати повагу до української  та інших мов, потребу пізнавати нове, прагнення бути компетентною мовною особистістю.

  

Географія 7 клас провела Тис Н.В.

Тема уроку: "Тихий океан. Географічне положення. Рельєф дна.Клімат і води"

Мета уроку: поглибити та систематизувати знання учнів про особливості Світового океану; формувати вміння визначати географічне положення Тихого океану, вдосконалювати навички роботи з картами; виховувати пізнувальну активність, самостійність, екологічну свідомость

    

Відкритий урок англійської мови у 6 класі провела Ведмедьова В.О.

Тема: « Ласкаво просимо до України» WELCOME TO UKRAINE

Мета: закріпити і систематизувати лексику теми; поглибити знання учнів про свою країну; тренувати учнів у діалогічному і монологічному мовленні; розвивати культуру мовлення та навички письма; виховувати патріотичне ставлення до своєї країни

  

Відкритий урок у дошкільній групі провела Ведмідьова О.А.

Тема уроку: "Про маленьку бджілку".

Мета уроку:розвивати знання про медоносну комаху - бджолу, її нелегку працю; формувати уявлення про їхню користь для людини; розвивати увагу, пам ять, спостережливіть

  

Урок інформатики у 5 класі  провела Шалатова А.В.

Тема уроку:"Додавання малюнків із файлу та їх форматування"

10 грудня 2016 року Шалатова А.В. провела відкритий урок інфрматики у 5 класі. Цей урок також був представлений на районний конкурс "Учитель року 2017".

Мета уроку: навчальна: ознайомити учнів з тим як додавати малюнки із файлу  в текстовий процесор; формувати вміння додавати малюнки із файлу  в текстовий процесор;  формувати вміння копіювати, переміщувати, вилучати, вставляти малюнки; удосконалювати навички роботи в середовищі текстового процесора; формувати навички роботи з текстовими документами;розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички роботи на комп’ютері; виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

  

Відкритий урок з української мови у 9 класі провела Шинкаренко Т.В.

тема уроку: "Ділові папери. Автобіографія"(вч. Шинкаренко Т.В.)

Мета уроку: 

 

Відкритий урок з природознавства у 1 класі провела Сарана Р.В.

Тема уроку: Птахи

Мета уроку:вивчити дітей понять птахи й  зимуючі, й перелітні, й осілі; розвивати зв язне мовлення; виховувати любов до природи, до тварин, бережного відношення до птахів.

Відкритий урок з фізичної культури

Тема уроку: Чарівний світ баскетболу

Мета: Формувати вміння та навички кидків м яча однією рукою зверху; розвивати спритність, увагу, координацію,виховувати дружелюбність, гігієнічні навички, чесність, цікавість до занять фізичною культурою.

  

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар