П`ятниця, 2020-Вересень-18, 11:55:41
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 н.р. Відкриті заходи

Жабінець А.Б. (1 клас)

Виховний захід "Посвята в першокласники"

Мета: продемонструвати знання і вміння набуті учнями за час навчання; розвивати звязне мовлення, увагу, логічне мислення; викликати бажання дітей вчитися в школі; виховувати любов до українських традицій, працьовитість, наполегливість.

  

Аносова В.М.

Виховний захід "Богатирські яблука"

Мета: ознайомити дітей з корисними властивостями яблука, зміцнювати здоров`я дітей, розвивати бажання пізнати нове, розширювати знання дітей про яблука, виховувати естетичний смак, дбайливе ставлення до природи, прагнення дітей бути здоровими, сильними.

  

Корольова Т.Р. (4 клас)

Гра «Зоряна година . Калейдоскоп професій»

Мета. Розширити і закріпити знання про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; викликати відчуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати; сприяти розвитку трудової активності і працьовитості школярів,формувати вміння та навички самостійного пошуку і опрацювання літератури; виховувати любов до рідної землі, бажання приносити користь людям.

  

Головко О.В., Ведмедьова В.О. та Холод Ю.В. - "Зі святом, любі вчителі!"

До дня працівника освіти вчителі підготували відкритий захід, на якому привітали вчителів зі святом

  

Шалатова А.В. та Сердюк Н.С. "Козацького роду нема переводу"

До Дня Українського козацтва та Захисника Вітчизни провели відкритий захід для учнів 5-8 класів. На заході привітали хлопців зі святом та провели для них змагання справжніх козаків.

Тис Н.В. "Голодомор 1932-1933 років"

Метою захода було: Вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей. Поглибити знання про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховувати повагу до історичного минулого свого народу. Виховувати патріотизм та зацікавленість до вивчення історичного минулого України.

  

Сарана Р.В "Чарівна країна Дружби"

Мета заходу: розширити і поглибити поняття дружби; виховувати в учнів звичку уважно ставитися до товаришів; сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати чемне ставлення учнів одне до одного.

Кравчук О.В. "Андріївські вечорниці"
Метою заходу: Поглиблювати знання учнів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть. Захоплюватися невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності. Розкрити світ народних звичаїв та обрядів, сприяти вихованню любові до Батьківщини, патріотизму.
 
Шинкаренко Т.В. "Ти наша рідна мова - чарівниця"
Мета заходу: Розширити кругозір учнів про рідну мову, виховувати шанобливе ставлення до рідного слова, спонукати до свідомого вивчення української мови.
    
Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар