Середа, 2020-Серпень-12, 20:09:24
Вітаю Вас Гість | RSS     Максимівський
    навчально-виховний комплекс
    Вільнянської районної ради
    Запорізької області

Меню сайту
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2019-2020 н.р. Відкриті уроки

Відкритий урок англійської мови та географії "Scool Subject. Geography Lesson. Літосфера" 6 клас ( Ведмедьова В.О., Тис Н.В.)

Мета уроку: аналізувати лексичний та граматичний матеріал,формувати граматичні та комунікативні вміння; поглибити знання про форми земної поверхні, розвивати вміння працювати з картою та вміння характеризувати географічні обєкти, розвивати навички говоріння та культуру писемного мовлення.

   

Відкритий урок із читання (НУШ 2 клас) "Зимова казка"(КорольоваТ.Р.)

   

Відкритий урок - гра "Мистецтвознавча дуель зарубіжної літератури та мистецтва " на тему: «Зарубіжні письменники в різних стилях і напрямах мистецтва» 9 клас (Холод Ю.В., Головко О.В.)

Мета уроку: перевірити рівень засвоєння вивчених тем , вчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього прекрасного, корисного, морального.

Розвивати пізнавальні здібності учнів, творчу активність, цілеспрямованість, самостійність, наполегливість в досягненні мети, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді.

Виховувати людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність, скромність та самопожертву

   

Тема.   «Греко-перські  війни  (500 – 449 рр. до н. е.)» 6 клас (Аносова В.М.)

Мета: дати уявлення про найбільш важливі битви греко – перських  війн, їх  причини  та  наслідки; розвивати вміння добувати історичну інформацію з  різних  джерел  працюючи  в  групах;  формувати  просторову, хронологічну, логічну, аксіологічну  компетентності, негативне  ставлення  до  війни  як засобу вирішення проблем.

Учні працювали в групах «Афіняни", «Спартанці» «Елліни», опрацьовуючи різноманітні історичні джерела . Переглянули відео "Перший в світі марафон" та "Діалог Ксеркса з Леонідом". А також висловили свою точку зору, що війна  не  має  бути  засобом  вирішення  проблем  або  досягнення  мети, а для цього слід  пам’ятати  завжди  про  війни, що  відбувалися  в  минулому.

   

Відкритий урок з фізичної культури: "Волейбол" 6 клас (Білецька Я.А.)

Мета:  Повторення історії виникнення сучасного волейболу.   Продовжувати вивчати передачу м'яча знизу та зверху, та прийом м'яча.

   

 

Вхід на сайт
...
Пошук
Архів записів
Календар